borntoski.eu

\"Pobierz

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">

Born To Skis

Kamizelka asekuracyjna z szelkami na narty dla dzieci od 3 do 8 lat. Rewelacyjny polski produkt. Ochrona patentowa P.389469.


Film instruktażowy

Oglądając ten film można się dowiedzieć jak korzystać z kamizelki asekuracyjnej wraz z szelkami. Jak ją należy zakładać oraz jak kierować małym narciarzem. Pod koniec filmu są zdjęcia z koszulkami oraz czapeczkami BORN TO SKI ,które sprawdzą się na każdej imprezie Apres ski.Na filmie są zdjęcia Alberta w wieku od 2 do 7 lat. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu.

Film instruktażowy

Filmy

Kamizelka BORN TO SKI na międzynarodowych Targach Sport-Zima

Kamizelka BORN TO SKI na Międzynarodowych Targach Sport-Zima - Targi Kielce

Kreskówka Born To Ski

Specjalna kreskówka zrobiona dla  najmłodszych narciarzy pod kamizelkę BORN TO SKI  pokazuje zdesperowanego tatę który pragnie nauczyć swoją pociechę jazdy na nartach. Czy mu się to uda to już sami Państwo zobaczycie?

Film z kamizelką w akcji

Tutaj widać jak mały Albert zjeżdża w kamizelce ze stoku w Białce Tatrzańskiej. Na filmie Albert  udaje potworka ale zjazd mu nie sprawia żadnych trudności jedynie niesamowitą frajdę. Dzięki tej kamizelce nie jesteście Państwo skazani na ośle łączki a kamizelka rewelacyjnie się sprawdza na  każdej górze można śmiało jechać w Alpy.( Na wyciągach krzesełkowych dzieci do 5 lat mają wjazd gratis siedzą u rodzica na kolanach). W ten sposób Albert zaliczył prawie każdy wyciąg krzesełkowy w Polsce.

Aktualności

obraz1
Tuba
dot-inactive1 dot-inactive2 dot-inactive3 dot-inactive4 dot-inactive5 dot-inactive6 dot-inactive7 dot-inactive8

Witamy Państwa na borntoski.eu

Tutaj można kupić oryginalny komplet kamizelki BORN TO SKI z szelkami, torebką oraz płytą CD. Zapraszamy również do zakupu czapeczek oraz T-shirtów BORN TO SKI idealnych na Apres ski. Z takim gadżetemi napewno Państwo zwrócicie swoją uwagę na każdej imprezie narciarskiej. Koszulki są dostępne w rozmiarach XS,S,M,L,XL,XXL. Gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę pod adres przez Państwa wskazany. Życzymy udanego białego szaleństwa.

 


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kuba19/domains/borntoski.eu/public_html/View/layout/Layout.php:12) in /home/kuba19/domains/borntoski.eu/public_html/Controller/controller.php on line 26