borntoski.eu

\"Pobierz

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">

Born To Skis

Kamizelka asekuracyjna z szelkami na narty dla dzieci od 3 do 8 lat. Rewelacyjny polski produkt. Ochrona patentowa P.389469.

KAMIZELKA ASEKURACYJNA Z SZELKAMI - BORN TO SKI

DO BEZPIECZNEJ NAUKI JAZDY NA NARTACH DLA DZIECI W WIEKU OD 3 DO 8 LAT.

narciarze

Idealna pomoc w nauce jazdy dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki na nartach, oraz dla dzieci, które same już zjeżdżają, jako zabezpieczenie przed oddaleniem się od opiekuna i nabraniem zbyt dużej prędkości na stoku Pomarańczowy kolor kamizelki jest najbezpieczniejszym kolorem na stoku narciarskim. Dziecko jest widoczne z daleka, dzięki czemu można uniknąć groźnego wypadku. Kierowanie dzieckiem przy pomocy KAMIZELKI ASEKURACYJNEJ jest niezwykle proste i łatwe, nie wymaga siły ani specjalnych umiejętności. Jazda z dzieckiem na nartach jest przyjemnością, a dziecko ma ogromną satysfakcję, że jeździ tak jak mama albo tata. MAŁY NARCIARZ dzięki kamizelce czuje się bezpiecznie, każdy zjazd sprawia mu przyjemność !!! Dziecko w bardzo szybkim czasie opanuje skręty i zatrzymywanie, uczy się trzymać właściwą pozycję. Dzięki kamizelce mały narciarz potrafi zjechać niemal z każdej góry. Gdy założysz dziecku kamizelkę nie jesteś już skazany na jazdę po najniższych stokach dla początkujących. Dziecko może zjeżdżać z Tobą nawet ze stromego stoku!

Instrukcja

Załóż dziecku kamizelkę na kurtkę, napisem BORN TO SKI z przodu. Wewnątrz kamizelki na wysokości brzucha znajduje się pas z klamerką, który bezwzględnie trzeba zapiąć, tym paskiem można również wyregulować obwód kamizelki. Następnie należy zapiąć klamry znajdujące się na plecach i w kroku. Gdy dziecko jest dobrze zapięte, należy przypiąć po bokach kamizelki szelki. Wjeżdżając na wyciągu szelki należy odpinać. (szelki można schować do dołączonej torebki i przypiąć do spodni bądź kurtki). Tak zapięte dziecko jest gotowe do zjazdu. Trzymaj szelki jedną albo dwoma rękoma. Jeśli chcesz aby dziecko skręciło w prawo, lekko pociągasz za szelki prawą ręką, a w lewo, pociągasz szelki lewą ręką. Dziecko może jechać przed tobą w odległości nawet 2,5 metra. Odległość może być mniejsza, jeżeli szelki trzymasz bliżej. Kamizelkę z szelkami można również wykorzystać przy wchodzeniu pod górę, stanowią zabezpieczenie przed zsunięciem się dziecka ze stoku (nie mówimy tutaj o zdobywaniu szczytów w wysokich górach).


  Obejrzyj film na naszej głównej stronie lub YOUTUBE.COM wpisz: kamizelka asekuracyjna.
      Instrukcja kamizelki
      Albert
      dhl