borntoski.eu

\"Pobierz

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">

Born To Skis

Kamizelka asekuracyjna z szelkami na narty dla dzieci od 3 do 8 lat. Rewelacyjny polski produkt. Ochrona patentowa P.389469.

MALARSTWO I NARTY


Na stronie www.borntoski.eu będziecie mogli Państwo zamówić obraz, który może się okazać wspaniałym prezentem dla ukochanej osoby. Chcielibyśmy zapoznać Państwa z artystą, który nawiązuje na swoich obrazach tematykę narciarstwa alpejskiego wystarczy, że macie Państwo swoje ulubione zdjęcie z nart a zostanie ono przemalowane na płótno przez prawdziwego artystę. Przykładowe prace będzie można znaleźć na poniższych zdjęciach. Obrazy zostaną dostarczone kurierem DHL do waszych domów. Wysyłacie zdjęcie oraz wypełniacie formularz wtedy wyceniamy pracę i po zapłaceniu za obraz wysyłamy go pod wskazany adres. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Na tym zdjęciu po prawej stronie to artysta malarz
Paweł Stankowski, który jest autorem wielu wspaniałych obrazów
związanych z tematyką narciarską.
Zdjęcie z wystawy Pana Pawła Stankowskiego.

Jedynie czego byśmy od Państwa wymagali  to kilka zdjęć portretowych i całej sylwetki w dobrej rozdzielczosci.Tak jak widzimy na przykładzie poniższych zdjęć. A kwestie umieszczenia  w odpowiedniej scenerii  i nadania stylu pozostawiamy już artyście.

 

Narciarz z Wierchomli


Na podstawie tego zdjecia Paweł Stankowski namalował
obraz przedstawiający narciarza w Wierchomli


 

Obraz na podstawie pocztówki


W tym obrazie inspiracją była stara pocztówka francuska


Zjazd do Zermatt

Inspiracją tego obrazu była góra Matterhorn  w Szwajcarii